Országos Nyelviskola Hálózat
online[k]bonusnyelviskola.hu
H-Cs-ig 9:00-18:00, P: 9:00-13:00

Egyéb képzések

Általános és munkahelyi elsősegélynyújtó tanfolyam

Alapszintű elsősegélynyújtó ismereteiket megszerzése vagy fejlesztése.

A résztvevők a képzés során elsajátítják, hogyan kell alapszintű egészségügyi ellátást nyújtani életveszélyes sürgősségi helyzetekben és közvetlen életveszéllyel nem járó sérülések, betegségek esetén felnőtteknek, gyermekeknek és csecsemőknek, valamint munkahelyi baleseteknél.

Óraszám: 30 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D054

Képzés díja: 90. 000 forint

Környezettudatos gondolkodás és fenntartható fejlődés

A képzés célja a környezetvédelem és a fenntartható fejlődés érdekében személyes felelősség kialakítása a résztvevőben.

A képzés egyfajta szemléletformálás, melynek eredményeképpen a résztvevő életvitele megváltozik, környezettudatosan gondolkodik. A képzés során a résztvevő megismeri a legfontosabb fogalmakat és alapelveket.

Óraszám: 30 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D061

Képzés díja: 90. 000 forint

Ipar 4.0 Felkészülés Képzés

A képzés célja az első lépések megtételében való segítség nyújtása, azaz az Ipar 4.0 jellemzőinek, várható hatásainak megismertetése a résztvevőkkel és adott szervezet(ek), személyek segítése az arra való felkészülésben.

A képzés során megszerezhető ismeretek: az Ipar 4.0 támasztotta digitális kihívásokhoz való alkalmazkodás készsége; az Ipar 4.0 következtében kialakuló változások közötti különbségek felismerésének képessége; stratégia alkotás és akcióterv készítés alapjainak elsajátítása.

Óraszám: 20 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D062

Képzés díja: 60. 000 forint

Vállalkozások hatékonyságának, termelékenységének növelése az Irinyi tervhez kapcsolódóan

A képzés során a résztvevők megismerkednek az Irinyi tervvel, a termelékenység fogalmával és annak növelésének menedzselésével. Megtanulják a saját prioritásaikat, valamint konkrét példákon keresztül elemezni a termelékenység növelésének módszereit.

Óraszám: 20 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D069

Képzés díja: 60. 000 forint

Vállalatirányítási rendszerek

A képzés végére a résztvevők alapismereteket szereznek az alábbi témákból: termék-, ügyfél-, termékcsoport-, jármű-, recepttörzs részegységek megismerése, szakszerű kezeléshez szükséges ismeretanyag elsajátítása az egyéb-, pénzügyi törzsekbe való adatrögzítés, lekérdezés, módosítás, beszerzéssel és logisztikával, valamint az értékesítéssel és árajánlat készítéssel kapcsolatos ismeretekvevői rendelések kezelése, szállítólevél és számla készítéséhez szükséges ismeretanyag, vevői rendelések ellenőrzéséhez és visszaigazolásához szükséges ismeretek, a szállítói megrendelések kezelése

Minőségirányítási rendszerek fejlesztése

A képzésben résztvevők a képzés végére elsajátítják a minőségügy és minőségirányítás alapfogalmait, a hatékony minőségirányítás szerepét és előnyeit egyéni és vállalati vonatkozásban, betekintést nyernek a szabványosítás/tanúsítás/belső audit folyamatokba. A képzés során megismerik a minőségirányítási rendszerek fejlesztésének főbb lépéseit, egy meglévő minőségirányítási rendszer hatékonyságának növeléséhez szükséges lépéseket, illetve általánosságban bemutatásra kerülnek a több szektorban használt minőségirányítási rendszerek is (pl. ISO, EFQM modell). Képesek lesznek használni vállalatirányítási, ügyviteli szoftvert, valamint az ehhez kapcsolódó folyamatokat.

Alapvető gazdálkodás és menedzsment ismeretek

A résztvevők a képzés során megismerik az alapvető gazdasági és menedzsment fogalmakat és alapfolyamatokat, ezek irányításának, szervezésének, működtetésének alapelveit és módszereit. Betekintést nyernek a gazdaságot szabályozó jogszabályokat és a piaci alkalmazkodás legfontosabb pénzügyi és irányítási feltételeibe. Alapismereteket szereznek a finanszírozási, számviteli, adózási alapismeretekből, a vállalati finanszírozás alapelveiből, a tevékenységek elemzésének módszertanából, valamint a döntési folyamatok (előkészítés, módszerek, kockázatelemzés) módszertani alapjaiból.

Képzés díja: 435. 000 forint

Amennyiben cég nevében küldi el megkeresését, kérjen egyedi árajánlatot tőlünk!

Jelentkezés

* Az adatok megadása kötelező!

Kövess minket
Facebookon